Kdo sem asi příjde, kdo mě znal? Asi nikdo a tak začnu hezky od začátku. Dřív jsem     měla přezdívku °Verča° nebo jak dokonce a teď mám necelý rok přezdívku Veila. Budu sem     přidávat diary, mojí grafiku, něco pro vás jako dessigny atd. a pak možná něco jako móda atd     atd. Mám taky web o Twilight Sáze a to stepheniemeyerova.ic.cz. Tady budu jen proto, že na webu mě to moc nebaví tak abych mohla psát taky o něčem jiném a celkově... nemám na web
tolik čas tak uvidíme jak se to v příštím půlroce vyklube. Jo spřátelovat budu... soutěže, kdy budu chtít něco tvořit nebo tak taky snad budou, ale vše jen do značné míry. Taky mám svoje sny do budoucna a nechci si je zkazit webem, blogem. A kam, že chci jít na školu? Asi     nějkou grafickou nebo ekonomickou. Tak ať se vám tu líbí... ještě, ale bude dlouho trvat než to tu     zprovozním a než to tu někdo zase oběví :) Bye Veila ♥


Říjen 2009

Ashley Tisdale - Perfect Ashley Tisdale

31. října 2009 v 21:58 | °Verča° |  Ashley Tisdale - blog design
Líbí se ti? Chceš ho? Tak mi nejdříve napiš do komentů že ho chceš a pak mi pošli objednávku na veronika.11111@seznam.cz
Objednávka: tvůj blog, jméno designu, tvoje heslo
A já ti ho nastavím co nejdřív.
↓↓


Hotové na přání n.04

31. října 2009 v 20:53 | °Verča° |  Hotové na přání
Jestli se ti líbí, tak mi napiš např. veronika.11111@seznam.cz , ale musíš mi poslat heslo a blog!


Diplomky dostane...

31. října 2009 v 19:45 | °Verča° |  Site
No tak jdem na to.. jo a rozhodla jsem se že všem udělám v motivu halloween ;)

Dostávají:


→Mrs.Princess← twé LowUjíCí Sbéškoo x) x* | Web | velkou pochvalU!! JINAK 2X
PrinceSs.Mis | Web |

Alassëon>new aff< | Web |
DaRk-KiKi | ? |
WeronQa | Web |


Tak konec x(

31. října 2009 v 19:38 | °Verča° |  Site
Nojo konec!! Tak já se juknu kdo má dostat diplomek, a pak to tu upravím.. pp ;)

Tipovačka 0.2

31. října 2009 v 19:23 | °Verča° |  Bleskovky
Kdy mám narozeniny?
Diplom dostane pouze první co odpoví správně!

1. 28.10
2. 9.7
3. 28.5
4. 12.6

Testy 0.2

31. října 2009 v 19:21 | °Verča° |  Odpaďák
Mezi deseti vybranými druhy smíchu jistě najdete i ten svůj. Přečtěte si, co na vás prozrazuje:1. Vkládáte si při smíchu malíček mezi zuby?
Znamená to, že se rádi zaobíráte sami sebou a jste rádi středem společnosti.

2. Zakrýváte si při smíchu ústa?
Máte málo sebedůvěry a často se obáváte ukázat se takoví, jací skutečně jste. Nepřehánějte sebekritiku!

3. Zvedáte při smíchu hlavu?
Jste lehkomyslní a velkorysí. Příliš často jednáte spontánně, používejte častěji rozum!

4. Držíte si při smíchu hlavu?
Snačíte se cílevědomě uskutečňovat své sny. Více realismu by vám jen prospělo.

5. Krčíte při smíchu nos?
Vaše city se mění rychle a často. Snadno podléháte náladám a to není příjemné ani pro vás, ani pro vaše okolí.

6. Smějete se s otevřenými ústy a hlavou nakloněnou na stranu?
Jste temperamentní. Někdy až příliš. Trochu umírněnosti by vám neuškodilo.

7. Nakláníte hlavu a jen se mírně usmíváte?
Jste dobrosrdeční, svědomití a přizpůsobiví. Zdá se, že nikdy nikoho nezarmoutíte.

8. Zavíráte při smíchu oči?
Cítíte se velmi mladě a podle toho i jednáte - bez dlouhého uvažovaní, někdy i vysloveně nerozvážně.

9. Držíte se při smíchu za krk?
Patříte k individualistům. Řídíte se jen vlastním úsudkem a o názory ostatních se nestaráte.

10. Usmíváte se s přivřenými víčky?
Jste výrazná osobnost. Oplýváte sebejistotou, vyrovnaností a činorodostí

15 min.. zbívá..

31. října 2009 v 19:17 | °Verča° |  Site
Zbívá nám jen 15 min. pak končíme.. no ale budu tu ale bude po párty. Nevím co bych dala tak počkejte ;+)

Hororové příběhy 0.6

31. října 2009 v 19:11 | °Verča° |  Odpaďák
Říkali jste že vás to zajímá tak tady další ;)

Kočičí amulent
Cestou domů chodím vždy kolem malého rybníku u lesa.Jednou jsem cestou domů našla v trávě řetízek.Zvedla jsem ho a když jsem si ho pořádně prohlédla, zjistila jsem, že na něm je přívěšek ve tvaru kočičí hlavy.Řetízek se mi moc líbil.A tak jsem si ho hned dala kolem krku a šla jsem domů.Ale v dalších dnech se mi nic nedařilo-moje nejlepší kamarádka se se mnou příšerně pohádala, ve škole jsem dostávala jen špatný známky a nakonec jsem zjistila, že mě přítel podvádí!Že by za mou sůlu mohl můj řetízek?To jsem nevěděla, ale rozhodla jsem se, že ho zase raději vrátím.Šla jsem k rybníku a velkým obloukem jsem ho do něho hodila.Od toho okamžiku se všechny moje problémy samy od sebe vyřešily.Ale když jsem šla za pár dní zase kolem jezírka, nevěřila jsem svým očím: na hladině plavala spousta mrtvých ryb!

↑↑
Celkem zajímaví =)

Hororové příběhy 0.5

31. října 2009 v 19:02 | °Verča° |  Odpaďák
30 LET!

Tento příběh se stal nedávno. Naši odjeli na zábavu a já měla celý dům jen pro sebe. Hned jak se setmělo, usadila jsem se do křesla a začala číst knižku s horory. Když v tom se ozvalo silné zabušení za okno. Protože mám pokoj v prvním patře, hned jsem to svedla na větev stromu, kterou rozhoupal sílící vítr. Na incident jsem však brzy zapomněla. Pomohla mi k tomu horká koupel při svíčkách. Pohoda ale netrvala dlouho. Náhle totiž všechny svíčky zhasly, jako by je někdo naštvaně sfoukl. Průvanem to být nemohlo, protože jsem předtím všechna okna pečlivě zavřela. Začala jsem se bát, a proto jsem si šla lehnout. Pojednou jsem ucítila, že v pokoji nejsem sama. Opatrně jsem otevřela oči a rozhlédla se po pokoji. V protějším rohu stála, zády ke mně černě oblečená shrbená postava. Hrůzou jsem se nemohla pohnout a když se začala pomalu otáčet a já uviděla zjizvený obličej, omdlela jsem. Vzbudili mě až ráno naši, kterým bylo divné, že tak dlouho spím. Povyprávěla jsem jim své noční dobrodružství a čekala, že mi neuvěří. Překvapili mě však starým příběhem - před 30ti lety tu uhořel muž, který se nemohl dostat z domu. Místní lidé tvrdí, že se tu občas zjevuje a já tomu věřím...

Hororové příběhyy 0.3

31. října 2009 v 18:56 | °Verča° |  Odpaďák
DUCH MRTVÉ
Jednou když jsme si chtěly pokecat s kámoškou někde kde nikdo neni,vydali jsme se k opuštěnému domu,kde svítila pouliční lampa.bylo devět hodin večer.sedly jsme si na pouliční schody a povídaly si.V tom jsme něco podivného uslyšela a kámoška i něco vyděla.rychle jsme se sebraly a utíkaly pryč!!!Když jsme se dostaly až k našemu domu Bárami řekla že když jí bylo deset le ,tak na zastávce před tím domem někdo zavraždil nějakou mladou dívku!!!

↑↑
Taky dobrý!! ;)

Hororové příběhy 0.4

31. října 2009 v 18:49 | °Verča° |  Odpaďák
3. sem dám zadýl ;)

Strašidelná párty

Hrozně ráda pořádám různé párty. Nedávno jsem pozvala pár kamarádek. Dělaly jsme všelijaký blbůstky a o půlnoci jsme si řekly, že zkusíme vyvolávat duchy. Já na takové věci věřím, ale mám z nich i trochu strach. Vyvolávaly jsme ducha jednoho kluka. Jmenoval se Petr a bydlel v naší ulici. Rozešel se s holkou, kterou měl hrozně moc rád a ve vzteku jí hodil v noci cihlu do okna. Zabil ji. Petra našli druhý den oběšeného v jeho pokoji. Je to jen báchorka, kterou nám vyprávěla babička, ale my jsme jí věřili. Byly jsme usazené kolem svíčky a já jsem pronesla zaříkadlo, Pak jsem otevřela oči a řekla jsem: ,, Petře, jestli jsi přítomen v této místnosti, dej nám znamení". Najednou vletěla dovnitř cihla a trefila moji kámošku Evču! A další! Začaly se na nás řítit cihly a my postupně padaly k zemi a pak...pak jsme se naráz vzbudily. Nejdříve jsme se na sebe nechápavě podívaly. Beze slova. Pak jsem se podívala vedle sebe. Na zemi ležela cihla a střepy u okna. Od té doby jsme už duchy nikdy nevyvolávaly!

↑↑
Jéje xD

Vtipy 0.2

31. října 2009 v 18:44 | °Verča° |  Odpaďák
Zaplnilo se to tu hororama dáme něco zábavnýho!!=)
Romantická "véča"

Dva žraloci, samec a samička si při západu slunce si brousí zuby na osamělého ztroskotance, který se pohupuje na maličkém voru uprostřed otevřeného moře. Žraločice se rozplývá: "Tyhle romantické večeře prostě miluju!"

Teplá vlna

Baví se dvě blondýnky: "Hlásili, že z jihu příjde teplá vlna." "To jsem zvědavá, za kolik budou prodávat celý klubko!"

↑↑
Ehm... xD to s tima žralokama =)


Horor!!!!!!!!! Nedívat!!

31. října 2009 v 18:41 | °Verča° |  Site
Néééééééééééééééééééééééé nedívej se!!!!!!!!
---
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
Dělá se mi zle!! Varovala jsem tě ať se nedíváš!

Jak vyvolat ducha

31. října 2009 v 18:36 | °Verča° |  Odpaďák

Vyvolávání:


Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.
Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.
Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?
A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.
Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.
Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.
Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.

Hororové příběhy 0.2

31. října 2009 v 18:33 | °Verča° |  Odpaďák
VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ

Dne 21.2. jsem šla ke své kamarádce kláře.dohodli jsme se že budeme vyvolávat ducha boženy němcové!!!všechno se vyvíjelo jak mělo a přišla otázka-ublížíš nám???ona ´že ano!!!zeptalyjsme se jestli se nám ukáže a najednou se v televizy ukázal neznámý obličej!byla to snad ona?asi ano.potom se nám ještě zjevila na láhvy od koly a mi vůbecnevěděly co dělat!najednou se náš čarovný kámen začal hýbat a napsal-7let od úmrtí báry.že by divá bára?už byl čas božku odvolat a tak jsme jí tedy odvolali.byly jsme pak vyvenčit psa a pak spát.kláře v jedenáct zazvonil v 11:59budík ale neměla ho natažený!a mě začal zase v 4:14 podivně chrčel.Obě jsme měli strach ,co se stane dál.Ráno když jsme šli do školy se nám sám od sebe přivolal výtah.od té doby čekáme co příde dál!!!a radíme vám DUCHY NEVYVOLÁVEJTE!!!

↑↑
No našla jsem to na jednom blogu.. a myslím že radí správně.. i když každý to zkusí ze zvědavosti, ale mě se taky něco stalo ;) Jednou.. asi mi bylo 10...

Vyvolávali jste duchy!!!???

31. října 2009 v 18:21 | °Verča° |  Site
Ok... přiznám se =) Sama jsem duchy vyvolávala. Párkrát.. ale to na posled.. !! O tom ani nechci mluvit.. no!! Možná v komentech ;) Zajímalo by mě jak vy.. vyvolávali jste..? Stalo se něoic..? Svůj příběh jdu napsat do komentů ;)

Hororové příběhy 0.1

31. října 2009 v 18:16 | °Verča° |  Odpaďák
Pomoc ze záhrobí

Loni jsem cestou ze školy potkala starší ženu, která se upřeně dívala na zem. Doma jsem si lehla do postele, zavřela oči a ihned usnula. Po chvíly mě probudil zvuk našeho domovního zvonku. Rychle jsem vyskočila z postele a běžela otevřít, když jsem za dveřmi uviděla tu samou ženu! Sebrala jsem v sobě veškerou svojí odvahu a zeptala se jí, kdo je a co potřebuje. Najednou jsem v ní ale poznala naší sousedku, která zemřela, když mi bylo 5 let. V tu chvíly se prudce zabouchly dveře a já se skácela na zem. Když jsem se probrala, stála u mě moje mamka a vyprávěla mi, co se stalo. Prý slyšela, jak někdo buší na dvěře, a tak vyběhla ke schodům, kde jsem ležela. Naše sousedka, která je už dávno po smrti, mi tak zachránila život, protože jinak bych venku určitě umrzla.

↑↑
Brrr už mi běhá mráz po zádech =) Jaký máte na to názor.. no budou další příběhy.

Testy 0.1

31. října 2009 v 18:12 | °Verča° |  Odpaďák

Jak stará opravdu jsi?

↓↓

Vtipy 0.1

31. října 2009 v 18:06 | °Verča° |  Odpaďák
Kanárek nebo kočička?

Pepíček zvoní na paní Novákovou. Ta otevře a Pepíček na ni hned vyhrkne: "Paní Nováková, přinesl jsem vám vašeho kanárka!" Pani odpoví: "Ale prosímtě, Pepíčku, vždiť to je tvoje kočička." Pepíček: " Já vím, ale kanárek je uvnitř!"

Big senvič

Pán jde se slonem do vlaku a průvodčí mu říká: "Sloni do vlaku nesmí!" Pán se slonem tedy odejde, namaže krajíc chleba máslem a nalepí ho slonovi na jedno ucho. Namaže druhý krajíc a nalepí ho slonovi na druhé ucho. Potom jde se slonem znovu do vlaku. Průvodčí mu říká: "Už jsem vám jednou říkal že sloni do vlaku nesmí!" Pán mu odpoví: "Vám může být úplně jedno, co si dávám k svačině do sendviče!"

↑↑
Dobrý no xD Hlavně ten sendvič.. jo jinak jsem to opisovala z Bravo Girl.. ale starýho asi dva roky ;)

Bleskovkaa 0.6

31. října 2009 v 18:05 | °Verča° |  Bleskovky
Tak je helloweenská párty.. tak si dáme na začátek nějakou tu bleskovku.

Diplom dostane...... jen polovina všech.

a) Hůůůůůů - lekl/a jsi se?
b) 5 jmen na H.
c) Duch x Kostlivec
d) Knot x Vosk
e) Velikonoce x Helloween
f) Smrt x Život