Kdo sem asi příjde, kdo mě znal? Asi nikdo a tak začnu hezky od začátku. Dřív jsem     měla přezdívku °Verča° nebo jak dokonce a teď mám necelý rok přezdívku Veila. Budu sem     přidávat diary, mojí grafiku, něco pro vás jako dessigny atd. a pak možná něco jako móda atd     atd. Mám taky web o Twilight Sáze a to stepheniemeyerova.ic.cz. Tady budu jen proto, že na webu mě to moc nebaví tak abych mohla psát taky o něčem jiném a celkově... nemám na web
tolik čas tak uvidíme jak se to v příštím půlroce vyklube. Jo spřátelovat budu... soutěže, kdy budu chtít něco tvořit nebo tak taky snad budou, ale vše jen do značné míry. Taky mám svoje sny do budoucna a nechci si je zkazit webem, blogem. A kam, že chci jít na školu? Asi     nějkou grafickou nebo ekonomickou. Tak ať se vám tu líbí... ještě, ale bude dlouho trvat než to tu     zprovozním a než to tu někdo zase oběví :) Bye Veila ♥


Říjen 2010

Instantní oční stíny

26. října 2010 v 16:21 | Veila |  Kosmetika
Instantní oční stíny?! Ano - rok stará novinka kosmetické firmy Ganelli. Jen se odívejte na video. Když nestíháš, neumíš se malovat a nebo třeba, když chceš mít jistotu, že budeš dokonalá tak použiješ tyto oční instantní oční stíny, které ani nejsou leda jak drahé. Podle mě je to zbytečné, ale pro dospělé ženy určitě praktické ;) GANELLI WEB Více v cč.
Clip in melírovací prameny

26. října 2010 v 15:54 | Veila |  Hair
Vlasy promelírovat i jinak než do nich zasohovat barvením a všemožnými chemikáliemi a to PŘÍČESKY. Příčesky nemusí nosit jen emo nebo scene, ale i obyčejní lidé jako my.
Příčesky lze koupit ve velkých kadeřnictvích nebo častěji na online-shopech. Já jsem našla na vlasy-in skvělé příčesky a to z pravých vlasů a tak nejsou rozpoznatelné od vašich. Sami si nějaké hodlám koupit a myslím, že na svou cenu kolem 110 kč jsou levné. Prameny si mužete koupit v různých barvách a dvouch délkách. ONLINE SHOPTredy strakaté plavky podzimu 2010

26. října 2010 v 15:27 | Veila/Photo BravoGirl |  Móda
Čas na koupání sice už vypršel, ale nikdy není pozdě podívat se třeba takhle do aquaparku! A co si vzít na sebe? Plavky! A jaké? Extra in vypadají barevné a se vzory! Co takhle zkusit takové nádherné kostičkovené a různobarevné? Více v cč.
http://atisdalea.blog.cz/


Čokoládová maska s mandlovým olejem

24. října 2010 v 20:09 | Veila/Topdívka |  Body
http://atisdalea.blog.cz/

Potřebuješ:
* 20 g čokolády (70% čokoláda)
* 1 čajovou lžičku mandlového oleje

Jak na to:
Čokoládu nastrouhej na veké kousky a nech ji rozpustit ve vodní lázni. Pak ji nech mylinko vychladnout a vmíchej do ní mandlový olej. Ještě teplou směs nanášej pomocí štětce na obličej. Masku pak nech působit 10 min. Pak ji důkladně opláchni teplou vodou. Krásně zjemní suhou, šupinkatou zimní pleť!

For they

24. října 2010 v 17:39 | Veila
http://atisdalea.blog.cz/
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------We body, live

24. října 2010 v 17:05 | Veila
http://atisdalea.blog.cz/
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------
-----------------------------------


Tak abych začala odzačátku

24. října 2010 v 16:06 | Veila |  Diary
Kdo sem asi příjde, kdo mě znal? Asi nikdo a tak začnu hezky od začátku. Dřív jsem měla přezdívku °Verča° nebo jak dokonce a teď mám necelý rok přezdívku Veila. Budu sem přidávat diary, mojí grafiku, něco pro vás jako dessigny atd. a pak možná něco jako móda atd atd. Mám taky web o Twilight Sáze a to stepheniemeyerova.ic.cz. Tady budu jen proto, že na webu mě to moc nebaví tak abych mohla psát taky o něčem jiném a celkově... nemám na web tolik čas tak uvidíme jak se to v příštím půlroce vyklube.

Jo spřátelovat budu... soutěže, kdy budu chtít něco tvořit nebo tak taky snad budou, ale vše jen do značné míry. Taky mám svoje sny do budoucna a nechci si je zkazit webem, blogem. A kam, že chci jít na školu? Asi nějkou grafickou nebo ekonomickou.

Tak ať se vám tu líbí... ještě, ale bude dlouho trvat než to tu zprovozním a než to tu někdo zase oběví :) Bye Veila ♥

MÁM SE SEM VRÁTIT?

23. října 2010 v 15:16 | Veila
Love my blog!

Oh my good! Celé ty měsíce jsem si řikala, že bych se sem měla vrátit..., protože mi tu bylo dobře a je, ale zapoměla jsem heslo a nikde ho nenašla a co se nestane? Konečně jsem se k němu dopracovala! Nikdo tu není... vím mluvuvím sama sobě, ale ... tolik za ten rok, kde jsem to tu rozjela ... se tolik stalo... tolik... mám se sem vrátit? Blog.cz už není bezpečný..., ale jo já se VRÁTÍM. Stojí mi to za to..., ale nebudu to tu měnit, aby to byl zase ten moderní blog jako na pgw, ale bude to tu jen takoví můj koutek pro vaše oči. Jo... vrátím se tolik jsem toho začila... jo a nici ještě máš reklamu :D Tak jo zítra to tu zkusím rozjet a zanechám tu vše co jsem dříve dělala... tedy žádný fans blog :) I love you me love love blog... oh my goot...